Atsisakė protingo gydytojo ir iškeitė jį į gatvės pardavėją

Kai Ivanas susipažino su Galina ir sužinojo apie visus jos gyvenimo pasiekimus, taip pat apie tai, kad ji yra diplomuota kardiologė, jis suprato, kad jam reikia būtent tokios žmonos. Taip, ji nebuvo graži kaip ant viršelio, rengėsi ne itin stilingai ir kažkas jam sakė, kad yra gana konservatyvi. Tačiau jam tai nebuvo didelė problema. Juk gydytoja, juk gydytojo žmona – tai buvo patogu ir malonu. Kodėl gi ne?!

Jų šeimos gyvenimo savaitės dienos prasidėjo nuo to, kad Galina ėmė sveikai maitintis. Ryte Ivanas valgė sveiką košę, po to užkandžiavo vaisiais, o pietums ir vakarienei valgė žuvį arba mėsą su daržovėmis ir nedideliu garnyru. Likus kelioms valandoms iki miego nebuvo ką valgyti, išskyrus šiek tiek rūgštaus pieno. Galina teigė, kad sveika mityba yra raktas į sveiką gyvenimą. Kaip Ivanas galėjo jai prieštarauti! Tai jam pasakė gydytojas.

Kasdien Galya klausinėjo Ivano, kaip jis jaučiasi, ar jam neskauda, o kai tik pastebėdavo paraudimus ant skruostų, iš karto matuodavo temperatūrą ir tikrindavo, ar nėra alergijos. Jo žmona sakė, kad geriausia ligą griebti už galvos, kad būtų lengviau gydyti, jei kas nors būtų negerai.

Ivanas didžiavosi, kad yra taip gerai prižiūrimas ir globojamas. Tačiau neilgam. Po kelių mėnesių vyras pastebėjo, kad žmona labai pamilo jį ir jo sveikatą. Jei darbe jai nebūtų užtekę pacientų, ji nusprendė su juo diena iš dienos žaisti gydytoją ir pacientą!

Tada jie nusprendė, kad nori kūdikio. Tada prasidėjo tikroji katavasija – žmona nuvedė vyrą pasitikrinti, ar neserga įvairiausiomis ligomis, paskui patikrino jo genetiką. Namuose ji pati susitarė su urologu ir tikrino, ar veikia jo reprodukciniai organai, kartkartėmis griebdama jam už tarpkojo, kai jis to nesitikėjo. Koks ne rytas, pirmas klausimas buvo: “Kaip tu šlapinaisi ir kokios išmatos – skystos, elastingos, bet kokios?” Visą nėštumo planavimo laiką Ivanui buvo draudžiama gerti alkoholį ar net rūkyti cigaretę – juk jie kūrė kūdikį, o tai reiškia, kad pradinė “medžiaga” turėjo būti kokybiška. Jis pasiekė tokį lygį, kad net rypuodamas turėjo išeiti į tualetą, kad žmona negirdėtų. Priešingu atveju ji tuoj pat apipildavo mane klausimais, paguldydavo ant lovos ir apčiuopdavo pilvą. Galina buvo dar skrupulingesnė. Viskas, ką ji darė, buvo tai, kad įsidėjo termometrą, išmatavo temperatūrą ir sužinojo, ar ji nėščia, ar ne.

Ivanas negalėjo to pakęsti – išsiskyrė su ja.

“Koks kvailys! Koks kvailys! Jis paliko tokią mergaitę, ar ne?! Raudonas diplomas, protinga mergina, intelektuali. Į lovą jis nusitempė kažkokią Zinkę, gatvės prekeivę. Tu kvailys!” – Apie Ivaną kalbėjo visi, kas tik galėjo su juo susisiekti.

Taip, jis vedė pardavėją Ziną. Ji virė gerą kopūstų sriubą, leido jam žvejoti, rūkė cigaretes, kartais gėrė vyną ir valgė lašinius. Zina niekada neuždavinėjo kvailų klausimų ir mylėjo Ivaną tokį, koks jis buvo – tikrąjį Ivaną, kurį ji mylėjo.

 

Rate article
Atsisakė protingo gydytojo ir iškeitė jį į gatvės pardavėją